Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sérült SD kártyával mit lehet...

Sérült SD kártyával mit lehet tenni, hogy ujra jo legyen?

Figyelt kérdés
vagy , hogy lett serult?
2014. febr. 8. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Kuka.
2014. febr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is ezt írta ki a telefonom, nem is érzékelte, még kártyaolvasóval se tudott vele mit kezdeni a PC. De mikor kipróbáltam egy másik telefonnal azzal engedte formázni, és lehetett használni, persze csak pár kb-al lehetett felrakni rá adatot, de működött. Pár hónap elteltével már normális sebességgel lehet írni olvasni. Nem tudom mitől van ez, nem szabadott volna megjavulnia, mert teljesen K.O. volt, de valahogy meggondolta magát.

Tehát nehogy kidobd, próbáld leformázni egy telefon, fényképező, tablet, vagy PC hátha megbírkózik majd vele. Bízva bízz :).

2014. febr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!