Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3 van (klon)...

Samsung galaxy s3 van (klon) és nem tudok sms küldeni miért mindig azt írja ki, hogy hiba az üzenetet küldésekor valakinak valami ötlete?

Figyelt kérdés

2014. febr. 9. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Üzenetközpont helyesen van beállítva? Ezt ugyan automatikusan meg kéne tudnia tenni, de szoftverhiba bármikor lehetséges...
2014. febr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Klón? Ja hát akkor... csapd falhoz.


Milliószor leírtam már, hogy NE VEGYETEK KLÓNT, MERT SZAR. Ha emellett csóróként menőzni akarsz, az a te bajod.

2014. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jah hogy klón, vidd el a hivatalos márkaszervizbe :-D :-D
2014. febr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Saavedro ***** válasza:

" valakinak valami ötlete?"


Van. A telefonod egy szép nagy kalap (sejtheted, hogy mi)...

2014. febr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
bármilyen telo jó lett volna a másiknál és nem menőzni akartam... most meg ez van...de tudom h soha többé nem veszek klont..ám szerintem is az üzenetközpontal van baj..csak nem tudom h h kell beállítani..
2014. febr. 11. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!