Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van a magyar szolgáltatók...

Van a magyar szolgáltatók kínálatában olyan csomag, aminél utólag kell fizetni a letelefonált percek/küldött SMS-ek mennyisége alapján?

Figyelt kérdés
Vagyis az adott hónapban hívok/írok, amennyit szeretnék, és ezt a következő hónapban fizetném ki.
2014. febr. 9. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal a számlás csomagoknál ez így van. Van ugye egy fix összeg, amit fizetsz - ebben benne van bizonyos mennyiségű szolgáltatás, és ha ezt túlléped, akkor fizetsz ezen felül is.
2014. febr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így működik az előfizetéses csomag...

Előre honnan tudná bármelyik szolgáltató is, hogy mennyit "fogyasztasz"?

2014. febr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem előfizetéses csomagot keresek. Szlovákiai vagyok, és az O2 fér s platbou na faktúru nevű csomagot használom, ami pontosan úgy működik, ahogy leírtam, az adott hónap után jön egy elektronikus számla, amit inkasszóval fizetek ki, előre nem kell semmit sem fizetnem. ugyanilyen csomag van az Orange-nál is, vagy legalábbis volt (WOW). Régebben kértek 20 euró letétet, de azt már nekem sem kellett fizetnem (lassan négy éve).

Szóval valami ehhez hasonlót keresnék Mo-n, de ezek szerint ilyen nincs.

2014. febr. 9. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!