Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan fogom megkapni a...

Hogyan fogom megkapni a csomagomat?

Figyelt kérdés
MPL üzleti csomagként lett feladva. Szabadságot vettem ki, hogy biztos át tudjam venni, de a futár 1szer sem jött és értesítőt sem kapott, de a nyomonkövetésben már 2 sikertelen kézbesités szerepel. Ha nincs értesítő akkor, hogy fogom megkapni a csomagomat? Felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol bunkón közölték velem, hogy ne hazudozzak mert ha otthon lettem volna akkor tuti megkapom a csomagom. Mit lehet tenni ilyenkor? Kiadják a postán értesítő nélkül ha felmutatom a személyigazolványom?

2013. nov. 19. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Az MPL az a zöld postakocsi. Ha szerüntük már kétszer kivitték hozzád, de te nem találtál értesítőt, akkor menj be a hozzátok tartozó postára, és érdeklődj a csomagoknál, hogy van-e neked.
2013. nov. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, nem olvastam a sztorid legvégét. Igen, lakcímkártya és személyiigazolvány ellenében is kiadhatják.
2013. nov. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, sokat segítettél.
2013. nov. 19. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!