Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 920 - Xperia SP -...

Bence2011 kérdése:

Lumia 920 - Xperia SP - Blackberry Z10 - HTC Desire 500 a célszerűbb?

Figyelt kérdés

Telefonvétel előtt állok, de nem tudom hogy melyik a legjobb hosszútávra, mindegyikről hallottam olyan rossz híreket amelyek eltántorítottak tőlük. Pl: a HTC-t lehetetlen szervizelni ha elromlik, a Z10-nek még kiforratlan a store-ja, a Lumia régi fejlesztésű már, és a támogatottsága se betonbiztos a jövőben, az Xperia SP meg hamar elkezd akadni-fagyni és annakis kétségesnek hallottam a támogatottságát.


Szeretnék hozzáértő véleményeket és tanácsokat ezzel kapcsolatban hogy mi igaz és mi nem ezekből.



2014. febr. 9. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Lumia 920 2016-ig biztosan kapja a támogatást, bár az MS-t ismerve ezt úgyis kitolják 1-2 év pluszra. Ezen felül jön rá a WP8.1, kint van az Amber és a Black Update, és a WP egy rohamosan fejlődő rendszer. Gyors, akadásmentes, fagyásmentes, kézreálló. Ízlések és pofonok, de nekem a csempék nagyon tetszenek.
2014. febr. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha lumia akkor inkább a lumia 925.

A Lumia wp-os nekem mondjuk nem tetszik a rendszer és nem is vennék wp-s telót de ez nem jelent semmit, nekem megvan rá az okom, ettől függetlenül nem rossz rendszer. Gyors, akadásmentes, jó kamera, egyszerű kezelőfelület, sokáig támogatott, offline gps viszont kevés app van rá és zárt rendszer.

Androidosok közül egyértelmüen SP.

És android párti vagyok és én így szeretem a droidot a fagyásaival és akadásaival.

Néha akad de xperiáknál azért nem nagyon, kamera nem rossz, kezelőfelület személyreszabható millió+1 féle képpen, sok app van rá, nyitott rendszer ezért lehet buherálni, támogatottság 1-2 év de lehet frissíteni buherálással. KB ennyi.

Dönts hogy melyik illik jobban hozzád ezen szempontok alapján.

2014. febr. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem mondanám h a lumiák regi fejlesztések lennének...

Ezen kivül pár evig még biztos támogatott lesz

Meg azutan is h a windows 9 telefonon is elerheto lesz

Es mar csak a tapasztalatok alapjan os hosszabban tamogatjak keszulekeiket mint az android

Szerintem lumia kell neked

2014. febr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Htc t válassz jobb és gyorsabb még a lumia sem rossz de sp t ne vegyél.
2014. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!