Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valószínűleg nagyon kezdő a...

Valószínűleg nagyon kezdő a kérdés, bocsi. Most fedeztem fel, hogy a telefonom tud itthon kapcsolódni a wifire, eddig nem is tudtam, hogy nálunk ilyet lehet. Mindig hagyhatom csatlakoztatva a telefonom?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Saját wifid jelszó nélkül....?
2014. febr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát, nem kért jelszót... azt írta, h jelerősség nyolcvanvalahány százalék, kérdezte h akarok -e csatlakozni, és leokéztam.
2014. febr. 10. 15:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elég baj mert a fél kerület akkor azon lóg.Sürgös tempóval jelszavazd le....
2014. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lehet, hogy másik házban van, és amiatt tudok én felmenni...mert amúgy nálunk (tudomásom szerint) nincs wifi... Ja , és ami még érdekes amúgy, hogy a laptopon netezéshez kell a netzsinór...
2014. febr. 10. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja hogy a szomszédé az más.Vegyél valami olcsó routert routert jelszavazd le a wifit és tudsz netezni akárhol a lakásban a telefonnal,és a laptoppal is.Más wifijét használni nem egy életbiztositás,ellophatják a email facebook jelszavad banki belépési kódod bármit.Bárki megteheti aki oda fellép ahova te is most
2014. febr. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!