Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-mobile honlapján ki van...

A T-mobile honlapján ki van írva az Apple Iphone 4S-hez, hogy jelenleg nem kapható, újabb készlet várható! Szerintetek hívjam fel őket, hogy ez kb. mennyi időt foglal magába?

Figyelt kérdés

2014. febr. 10. 15:17
 1/4 Tengor ***** válasza:
Szerintem hívd!
2014. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hívtam de lehetetlenség elérni :S
2014. febr. 10. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:
milyet néztél? csak 8 gigás van gyártva, többi már soha nem lesz, és készlet sem várható belőle. iPhone 5-nél is ez van kiírva, és ugye azt sem gyártják már...csak annyira lusták kivenni a kínálatból, az adatbázis meg ugye nyilvántartja a készletet, és az automatikusan kiteszi az oldalra, ha az adott termékből már egy darab sincs raktáron.
2014. febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, ahogy nézem most 8 gigás sincs(bár szerintem nem is volt belőle nagy készlet, hiszen használhatatlan ekkora tárhellyel, csoda hogy valaki képes ennyit kiadni érte, és még el is fogy). egyébként szerintem 2-3 hét is simán eltelhet, ameddig új készlet jön.
2014. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!