Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Navon Mizu M500 telóról...

K2k2k2 kérdése:

Navon Mizu M500 telóról vélemények?

Figyelt kérdés
Teló vásárlás előtt állok kb 50 db mátyásom van rá.. eddig a legszimpatikusabb a tulajdonságai alapján a címben emlitett készülék de mielőtt megvenném érdekelne hogy mik a tapasztalatok!
2014. febr. 10. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Ennyiért már egy ismertebb gyártó mobilját is megkapod :

[link]

[link]

[link]

2014. febr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de nekem az általad emlitett telók nem tetszenek.. Ez a tepsi még ha kompromisszumokkal is de tetszetős.. olyan emberek véleményére lennék kiváncsi aki már próbált ilyet.. vagy használ ilyet.. sajnos a legközelebbi üzletházakban nem lehet kipróbálni
2014. febr. 12. 20:08
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 ha csak a kinézet számít akkor mindegy is, vedd meg
2014. febr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

elsőre:


l5 ii-nek és a blade g-nek is csak 512 ram-ja van es mind2nek kisebb a kijelzoje, raadasul rosszabb is a felbontasa


grand x in-t én az intel proc miatt nem vennek, bár nem probaltam de elvileg lehetnek alkalmazas, foleg jatekok, amelyeknek nem tetszik + nemtudom kapott e frissitest, azt meg a 4.0as ice cream sandwich androiddal adtak ki, szoval en ezt kihagynam



jo kerdes am h milyen ez a telo, tulajdonsagai alapjan kb meg is ér 50ezret, aztan ki tudja.. :) egy tesztet jo lenne olvasni róla

2014. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 JoyNaxt válasza:

Én a helyedben WayteQ TALK 5H (Dual SIM)et vennék ugyan abban az árban van és a kijelzője nagyobb és jobb is ja és valszeg lesznek rá frissítések.

Itt van egy teszt és egy ősszehasonlítás:

[link]


[link]

2014. márc. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak köszönöm szépen. Kicsit jegeltem a teló vásárlást de tetszik az általad ajánlott készülék. Ennyiért tényleg jobb mint a navon.
2014. ápr. 26. 07:28
 7/8 anonim válasza:
Navon Mizu M500 telefonom van, 3-4 hónapja aktívan használom, semmi baja. Képernyője nagy, szépek rajta a színek, procijával sincsen baj: egyszer sem fagyott le a készülék. Kamerája is elég jó: a panorámákat különösképpen szépen illeszti össze, első kamerája sem pixeles. A Navon erre is küld ki szoftverfrissítéseket, az fb-oldalukon részletesen is leírják mit tartalmaz. Én nagyon megvagyok vele elégedve.
2014. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 juzguz válasza:

Az 1 éves garancia lejárta után 1 hónappal megadta magát az akkumulátor , hát mit mondjak ezt jól kiszámolták ... Valamikor videó nézésnél 35-40 másodperc után lemerül és ha 2-3 vakus fényképet készítek az is leszívja az akksit szóval ennyit eről . Számomra ez a rossz tulajdonsága van csak a többivel meg vagyok elégedve.

Véleményem szerint összességében az árához képest nem egy rossz telefon . Ennyi pénzért jobbat keresve sem találna az ember. AZ AKKUMULÁTOR NAGYON GYENGE !

2015. okt. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!