Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek vegyek iPhone 5-öt?

Szerintetek vegyek iPhone 5-öt?

Figyelt kérdés
Ha minden jól megy áprilisba meglesz 130k telóra..Mindenképp használtan akarok venni úgy jobban kijövök. Szerintetek megéri egy iPhone5? sok jó dolgot hallottam róla ezek alapján megéri nektek mi a véleményetek? Vagy ebbe az árkategóriába inkább valami mást ajánlotok?
2014. febr. 10. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem 130ért akkor éri meg, ha minimum egy független 32 gigásat nézünk, bár nekem inkább max 120at érne meg, ha vennék ilyen koncepcióban. különben szerintem hosszútávra megfelelő, bár a használtakban sokmindent meg kell nézni, mivel mostanában gyakori a 4S és 5-ösök körében az akksi probléma, szóval ha nem akarsz egyből egy 15ezret kiadni akksi cserére, akkor használtként inkább olyat keresel, amiben a közelmúltban volt csere, hiszen pl iSamurai 3 hó garit is ad vele, talán ha még benne van a 3 hónapban, akkor mégiscsak biztonságosabb, mint megvárni, hogy egy még gyári akksis egyszer csak elkezdjen hülyén viselkedni.
2014. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 omgtfl99 válasza:
Szerintem hülyesèg ennyièrt telot venni, ami bennevan teljesitmèny, azt ugy se használja ki senki se. Egy használt galaxy s3 jobban megèrnè. Amit 5s-el akarsz csinálni, azt mind s3-on is megy lazán, ès megtakaritasz kb 40k-t:)
2014. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
s3-mal az a baj, hogy nem tudod már jól kihasználni az erejét mondjuk 2 év múlva, mert hivatalosan már nem is jön ki rá új droid, főzött romok is egy idő után inkább az újabbakba lesznek a jobbak, mert később már csak az olyan vállalkozó kedvű romfőzők kísérleteznek mondjuk 4.4-es droidot rárakni, akik unatkoznak, és nem azért csinálják, mert szükségszerű. és innentől lesz az a probléma, hogy miután te meg akarsz tőle 1-2 év múlva szabadulni, nagyon nehéz lesz rajta annyit keresni, amire azt mondod, hogy valahol még neked is megérte. iPhone-t meg még valószínű ha 2 év múlva 70ért eladod, akkor is elviszik aznap, mert még mindig friss lesz szoftveresen is, és hardver is elegendő lesz neki(de ez csak az én véleményem).
2014. febr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha mindenképp androidos példát szeretnénk, akkor inkább egy nexus 5 az, ami hosszútávon ellenfele lehet, és jelenleg árban is.
2014. febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Bátran vedd meg, de ha ennyit kiadsz érte, biztos forrásból vedd meg.

Az 5s többlettudása szerinem nem ér annyit, amennyivel az drágább.

Nekem is 5-ös van, 16 gigás, szerintem elég, persze ez felhasználó függő.

Az akksi nem para, még a 4-esem is tök jól bírja, pedig 3 éves.


Viszont mielőtt megveszed, érdemes utánajárnod, hogy milyen ez az IOS platform. Kicsit merevebb, mint pl. az Android, viszont elég stabil.

2014. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!