Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone tulajdonosok miert...

Tímea1987 kérdése:

Iphone tulajdonosok miert erdemes Iphont venni?

Figyelt kérdés
persze azon kivul hogy szép, mi mindent tud az 5s?az ujjlenyomat leolvasason kivul?ja, es jelzi piros villogassal ha merul az aksi?es ha fel van toltve? és netrol lehet behuzni mp3 zeneket vagy ehhez is letolto program kell?hogy el is mentse
2014. febr. 10. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát a legfőbb szempont, hogy minőségben a legjobb és ha tovább akarod adni egy két év múlva akkor is jó áron meg tudod tenni, szemben az Androisos társaival amik egy két évesen már pár ezer Ft-ért eladhatók/megvehetők. Nem villog, de minek is, jelzi, hogy az akksi hány %-on van, 20 és 10%-nál jelez, hogy észre vedd. A fotókat és zenéket az iTunes programmal tudod rárakni, a programokat az App Storeból. Sok sikert a döntéshez, én egyszer határoztam el magam, hogy iPhone-t veszek három, azóta a mostani már a harmadik, és mindegyiket nagyon jó áron adtam el.
2014. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 4s van,de soha többet nem szeretnék androidot használni. Nem fogod megbánni,ha megveszed.
2014. febr. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom, mar megvettem az 5s- es egyszeruen tokeletes es gyonyoru.
2014. febr. 16. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!