Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet reszletre fizetni...

Lehet reszletre fizetni biztositast?

Figyelt kérdés
Olyan k ugyes vagyok hogy beleontottem az uj iphoneomba koromlakklemosot. Beszeltem biztositoval 25 ezret kene fizetni. Lehet e reszletben vagy egybe kell?

2014. febr. 11. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:

40 mp-ig VÍZálló

nem acetonálló -.- XD

amugy meg ha tudtál venni 180-ért egy uj iphone-t akkor miért probléma 25 rongy?

2014. febr. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Beszeltem biztositoval 25 ezret kene fizetni."

Nem lenne egyszerűbb tőlük megkérdezni? Talán tudják a választ.

2014. febr. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bp1985 ***** válasza:
Meg kellett volna kérdezni. De én sem értem, ha van egy 200 ezer fölötti telefonod, akkor miért gond 25- öt fizetni. Nekem 45 volt a hd2 kijelző, de kifizettem egybe.
2014. febr. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondolom ez az önrész. Benne van a szerződésben, hogy hogyan kell fizetni. Mondjuk el kéne olvasni.

De tényleg vicces, hogy egy majdnem 10x annyiba kerülő telefonra telik, de az önrészre meg nem.

2014. febr. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem a feltekenykedo meg a kioktato oltasokra vagyok kivancsi hanem hogy kerdeztem valamit. Mert ezekre nagyon nincsen szuksegem. Es biztos zsebbol kiszedek 200 ezer ft ot gondolkozzatok mar el egy kicsit. Na mindegy ebbol is latszik hogy segiteni luxus de oktatni azert tudnak az emberek.
2014. febr. 11. 16:33
 6/6 A kérdező kommentje:
Teszem hozza gyujtottem a telefonra de szerintem sok magyarazatot nem kene adnom pont no name embereknek :)
2014. febr. 11. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!