Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance...

Samsung Galaxy S Advance (GT-I9070), pixelhibás lett a telefon, mit vegyek rá?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm leejtette a telefonját és azóta lett rajta 2 kék pötty (más egyéb repedés, karc vagy valami nincs), szerintem az pixelhiba, van rajta garancia de ugyebár ilyen esetekre nem vonatkozik meg "drága" is lenne (30.000-40.000 Ft. Ebayon keresgéltem kijelzőt csak nem vagyok benne biztos hogy ez jó lenne, vagy ilyenkor mit kell kicserélni (kijelzőt az biztos ennyit én is tudok). Be linkelem az ebayos dolgot.

Előre is köszönöm szépen!

[link]



2014. febr. 11. 14:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nem pixelhiba, a pixelhiba az, ha gyárilag vannak rajta hibás pixelek, ebben az esetben viszont a kijelző tönkrement az eséstől.

Elég drága a kijelző, ennyiért már majdnem kijön egy kínai belpiacos mobil

2014. dec. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!