Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam 50ezer forintot,...

Kaptam 50ezer forintot, melyik telefon érné meg legjobban?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 18:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Ace 3at néztem, az jó?
2014. febr. 11. 18:31
 2/7 anonim ***** válasza:

Ace 3, vagy vele egyszintű kb az Xperia L.

Xperia L-nek jobb a kamerája, Ace 3-ba van LTE, ez a két objektíven is könnyen eldönthető tudnivaló róla.

Ezen kívül Xperia L-nek kicsit nagyobb a kijelzője, de az on-screen gombok elfoglalják a kijelző egy részét (igaz, ezek méretét növelheted, csökkentheted, akár teljesen el is tüntetheted, de most ezt ne nézzük).


Ami már szubjektív, az a szoftver.

Szerintem a TouchWiz undorító, mind kinézet terén, mind bloatware terén, és még sorolhatnám. De valakinek tetszik, ha neked tetszik akkor jó választás az Ace 3, ha az L jobban bejön akkor azt vedd.

2014. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dersol ***** válasza:

Xperia L, Ace 3 játszik újonnan ahogy az első mondta, tőlem is kap egy szavazatot az L.

Vagy használtan Sony SP.

2014. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lumia 720?
2014. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Androidot szeretnék. Meg is rendeltem az ace-t
2014. febr. 12. 16:35
 6/7 anonim ***** válasza:

LTE-s változat ugye? Elfelejtettem írni, hogy csak az LTE-s változatot szabad megvenni, a többi szépen mondva is hulladék.

Ha valamilyen szolgáltatótól vetted akkor szinte 100%, hogy az LTE-s változat.

2014. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen
2014. febr. 17. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!