Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S-III vagy...

Samsung galaxy S-III vagy iPhone4?

Figyelt kérdés
Van egy iPhone4-esem, de még csere garanciális, szóval vissza fogom vinni, hogy adjanak egy újat.(már van tapasztalatom e téren). És arra gondoltam h veszek helyette egy Samsung Galaxy S III-at. Írnátok róla valamit? Milyen miért jobb...stb..?

2014. febr. 11. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs elcseszve IOS7tel, jobb hardver, ujabb
2014. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Jobb az S3, hisz quad core, 8mpx kamera, hd kijelzo, tobb specko funkcio, stb ;)
2014. febr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem valószínű, hogy csak úgy ki fogják cserélni...talán 3 vagy 8 munkanapon belül tudod visszavinni, és akkor kicserélik bármi ok nélkül. amúgy iOS7-tel igen is hulladék, bár ezen rengeteget lehet javítani, animációk kikapcsolásával stb, de 7.1 is javít rajta elvileg...de én egészbiztos nem s3-at vennék helyette...második részletezhetnéd ezeket a speckó funkciókat, amik olyan hasznosak, hogy mérföldkövekkel megdobja. hardver meg annyira mind1, amikor az iPhone 4 is ugyanúgy elviszi a real racing 3-at, és tapasztalatból a san andreast is.

s3-nak csak pont azért kell az a bivalyerős hardver, hogy elfuttassa a samsung csodás launcherét...na de mind1. én nexus 5-öt vennék, ha megunnám az iPhone-t. 4S-em van...

2014. febr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Maradj az iphonenál! Mindenképpen ha jót akarsz magadnak. Én is lecseréltem, nagyon megbántam... És el is adtam az androidot es vettem egy újat. Nekem tetszik az ios 7 de mindenkinek megvan rola a sajat velemenye. Szerintem jobban jarsz ha nem csereled le:)
2014. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Van itthon mindkét telefon ! Mindkettő nagyon jó telefon ,de az iphone 4 a tuti nyerő .Ahhoz képest hogy 3 éves telefon vígan elmegy rajt az IOS7 ! Stabil a rendszer , és egyszerű érthető menüje van , könnyű rajta kiigazodni,és könnyen gyorsan lehet rajta beállítani dolgokat !! Nekem ez jön be jobban ,ezen tudok jobban kiigazodni ! Az Slll jobb telefon hardverileg ,de mint minden iPhonenak nagyon jó a rendszere ! Amúgy első ránézésre akármilyen hihetetlen ,de az iphone 4 még gyorsabbnak is tűnik ,igaz néha belassul io7 alatt ,de ez abszolút nem szégyen az iphone 4-től ,inkább csoda hogy ilyen szépen megy rajt az új OS ! Slll-ról sincs rossz véleményem ,gyors ,erős ,játékokhoz kitűnő ,stabilnak nem mondanám ,néha mèg a menü is belassúl ,de elég látványosan :) Amiket AppStoreba nem veszek meg ,azt az Slll-ra letöltöm ingyen hehe :) tulajdonképpen a nyitottsága a legnagyobb előnye is egyben !
2014. márc. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nagyon ragadzkodik valaki egy új telefonhoz hát vegyen ,ha iPhoneról cseréli le androidra ,akkor nagyon hiányolni fogja az IOS-t ,ezt tapasztalatból mondom !
2014. márc. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 janika2001 válasza:
Samsung galaxy S-III (igen bemásoltam amit írtál) :)
2014. márc. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
:DDD Valaki szeret kiprobálni ,ill. össze-vissza telepíteni dolgokat a telefonjára , feltörés , és appok költsége nélkül ,annak nagyon jó telefon lesz az S3 ! Itt most nem arról van szó ,hogy a szegényeknek kedvezôbb ,hanem vannak alkalmazások (fizetôsek), amiket késöbb, lehet hogy nem használunk ,mert nem tetszik ,és feleslegesen költöttünk rá ! iPhone-ra természetesen van tõrês ,de szerintem nagyon lutri az egész ,és veszít a telefon a stabilításából is, frissítési problémákról nem beszélve,....
2014. ápr. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!