Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia m telefonom van vissza...

Xperia m telefonom van vissza akarom rakni rá az eredeti 4.1.2 androidot flashtool segítségével. Légyszives leirjatok reszletesen hogyan rakjam fel rá? Ez garancia vesztessel, jár?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 21:51
 1/4 Wadmalac ***** válasza:

Ha az eredeti romot akarod visszatenni, NE flashtoolozzál. Húzd újra a telót a Sony Update Service progival.

Az garanciaképes gyári állapotot tesz fel.

Persze telefonkönyv, sms-ek el fognak veszni, SD tartalma nem sérül.

2014. febr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak a PC companion és az Updating Service progi sem a legelső firmwaret teszi fel, hanem azt telepíti újra, ami jelenleg rajta van... Szóval DE, flashtoolozzon nyugodtan.


[link]


Az itteni leírásokkal egyszerűbben meg nem lehet leírás.

2014. febr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóval egyszerűbben nem lehet leírni. Garanciqvesztéssem sem jár.
2014. febr. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

#2:

Jahogy korábbi gyári romról beszélünk az újabb, szintén gyári helyett?

Az más. Én helyből főzöttben gondolkodtam. És nem tudtam, hogy M kapott 4.2-t. :)

Nekem alapból custom romra jár az agyam. :D

2014. febr. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!