Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek egy Lumia 520-nak...

Szerintetek egy Lumia 520-nak van olyan rendszersebessége mint a Galaxy S4-nek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 12. 06:44
1 2
 1/15 Wadmalac ***** válasza:

Mit értesz ez alatt?

Mert a hardver a lumiában klasszisokkal gyengébb, tehát a műveleti képessége sokkal szerényebb.

Ha viszont csak lapozgatsz a menüben, simán tűnhet gyorsabbnak a Lumia, mert a felhasználói felület van a legjobban optimalizálva a készülékhez.

2014. febr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 dersol ***** válasza:

Sokak szerint van, de egy ilyen egyszerű rendszer ne is szaggasson, mint a wp.

Amúgy ez csak fsz méregetés akar lenni?

2014. febr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen úgy gondoltam hogy játékokon kívüli.általános használat Tehát pl. Telefonálás, SMS, netezés, stb. Ahova nem kell nagy HW.

Nem, nem fszméregetés, csak kíváncsiság.

2014. febr. 12. 14:05
 4/15 Wadmalac ***** válasza:

A nem hardverigényes alapfunkciókban ráverhet az S4-re.

Bár láttam én már (épp pár napja) épp egy 520-ast, ami még a saját menüjéből alapképernyőre lépéssel is másodpercekig küzdött, pedig gyári állapotban volt. Gondolom ramhiány tett be neki, de elég elkeserítő látvány volt.

2014. febr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Én most vettem decemberbe lumia 520at és én megvagyok vele elégedve nem akadozik tökélete internetet nagyon gyorsan viszi sztem az a,lumia 520at az illentő nagyon elbaszarinthatta ha másodpercekig küzdött jelzem most is ereöl a telorol irok és tizedek alat elküldi a válaszokat is
2014. febr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Maga a rendszer es a felulet gyorsabb mint android

De ezt kerdezd meg amikor a 2 keszulek 1 evet volt hasznalva

Az 520 olyan lesz mint uj koraban

Az s4-re meg egy alkalmazast sem tudsz majd tenni es smseket sem fog fogadni mert a memoriaja megtelt a sajat droidhugyaval

2014. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 dersol ***** válasza:
0%
Pontosan, akik gyökerek egy droidos telefonhoz, amit azért nem olyan húdenehéz használni, mégse sikerül nekik, azok vegyenek wp.
2014. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Vadmalac semmit sem latott mert sajat menurol alapkepernyore valtashoz le kell zarni a kepernyot...nem is latott meg wp-t

Nincs a wp-ben menü...

Asztal van alkalmazaslista es lezart keprnyo

2014. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Dersol te aztan ertessz hozza

Volt galaxy minim s3-am s4-em es most egy lumia 1520-at használok

Egyik sem eri utol a lumiat

Esetleg te lehetsz tul egyszeru meg egy wphez is xD

2014. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Most jelenleg egy Sony Xperia Solát használok. 1 éves, hát nem sebességbajnok... Aki ért hozzá, de nem csúcskészüléke van, be fog lassulni.
2014. febr. 17. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!