Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia sp-ről vélemények?

Sony xperia sp-ről vélemények?

Figyelt kérdés
előnyök és hátrányokat szeretnék megtudni ebbe szeretném segítségeteket kérni, jelenleg iphone 4-em van nem tudom megéri-e váltani sp-re ismerősömnek van sp nyomkodtam is minden nem fagyott le meg semmi gyors (szerintem) de lehet nagyobb használatnál már lefagy nem tudom ezért is teszem fel a kérdésem mibe jó és mibe nem és iphone 4 vs sony xperia sp ????
2014. febr. 12. 15:06
 1/3 SylwerStone ***** válasza:

Iphone 4-ről szerintem felesleges SP-re váltani,de te tudod.

Az SP egy nagyon jó telefon az árkategóriájában.

Viszont, ha váltani szeretnél, szerintem egy felsőbb kategóriás telefont lenne érdemesebb megvenni, de az SP-vel sem jársz rosszul.

2014. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dersol ***** válasza:

I4-ről nagyon megéri megváltani, sőt.

Erősebb, jobb kamera, kijelző.

2014. febr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
erősebb, jobb az SP mint az I4. Sőt, az új android frissítést (4.3) a mai nap adták ki, vagy tegnap.
2014. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!