Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A fólia, vagy a képernyő lett...

A fólia, vagy a képernyő lett karcos? (Alcatel ot Idol 6030x)

Figyelt kérdés

2 napja az új telefonomra rakattam kijelzővédő fóliát (olcsót).

És ma este filmnézés közben vettem észre egy nagyon vékony és hosszú és egy vastagabb, rövid karcot. Azóta ez eléggé idegesít, mert ez nappal is látszik. Ezt szerintetek felfogta a fólia? Vagy ha látszik sötétben is, akkor nem fogta fel?

Honnan tudom, ha az üveg karcolódott?


2014. febr. 12. 15:33
 1/3 Tengor ***** válasza:

Jól kövesd az utasításokat, mert nagyon könnyű elrontani és akkor sosem tudod, meg hogy mi karcolódott:

1.) fogd meg a fóliát és vedd le!

És itt jön a lényeg: ha nincs ott a karc, akkor csak a fólia karcolódott, ha ott a karc, akkor a kijelző is.

2014. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Új fólia, nincs most megint 1000ft-om, hogy ujjat vegyek.
2014. febr. 12. 15:39
 3/3 Tengor ***** válasza:

Hm... akkor igazából nem értem, hogy mit is szeretnél.

Tegyük fel, hogy csak a fólia karcos: akkor 1000 Ft és új és nem veszel másikat tehát marad a karc.

Tegyük fel, hogy a kijelző a sérült: 1000 Ft és új és nem veszel másikat tehát marad a karc.

A másik amit nem értek, hogy mire gondoltál? Elővesszük a varázsgömböt és megjósoljuk, hogy neked milyen karc van a kijelződön?

2014. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!