Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace (S5830i)...

Krisztina Antal kérdése:

Samsung Galaxy Ace (S5830i) gyári rom újra rakása. Egyéb lehetőség? ( többi lennt )

Figyelt kérdés

Legelőször is leszögezem, hogy nem vagyok valami szakértő ebben a témában, szóval ha valamit rosszul írok kérlek ne csesszetek le nagyon. :D

Szóval van nekem egy Samsung Galacy Ace, i-s változatú telefonom. Mostanában eléggé szarakodik, lassú, és folyamatosan összeomlanak az alkalmazások. Csináltam már rajta ilyet, a saját szoftverjét raktam újra, de akkor még ment rajta a halkitó gomb. Szóval belépek recovery módbe, de itt nem tudok mozogni a menüben, mivel a halkitó gombom nem műküdik (ezzel kellene lefele menjek az ottani menüben :( ), szóval tud valaki más lehetőséget arra, hogy újra rakjam rá a szoftvert? Nagyon rá férne már.. Pls help me :/



2014. febr. 12. 15:54
 1/1 anonim válasza:
Odin Multidownloader segíthet a gépsegítségével újra rakhatod.
2014. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!