Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon töltése közben nem...

Telefon töltése közben nem volt teljesen bedugva az USB. Lehet baja a telefonnak?

Figyelt kérdés
Új a telefon, elég furának tartottam, hogy több óra töltés után se töltődött fel. Meg igazítottam az USB kábelt, és akkor vettem észre, hogy csak félig volt bedugva az aljzatba. Ettől lehet baja?

2014. febr. 12. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2014. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
30%
Először töltötted? Mert akkor általában 8-12órát kell tölteni minimum a bekapcsolás előtt, különben az akkumulátornak a teljesítménye csökkenhet.
2014. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 SylwerStone ***** válasza:

2.

Ne terjeszd már ezt a baromságot légyszíves!

Amúgy meg nem lesz baja

2014. febr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm! :D

Láttam, megoszlanak a vélemények az új akkumulátor töltésével kapcsolatban. :D

2014. febr. 12. 22:19
 5/5 SylwerStone ***** válasza:
Amit a 2. írt kb. 10 évvel ezelőtt volt érvényes az akkumulátorokra. Ma már szükségtelen, csak arra figyelj, hogy ne merítsd le teljesen, mivel az tényleg csökkentheti az élettartamot.
2014. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!