Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek a 10...

Milyen telefont vegyek a 10 éves fiamnak?

Figyelt kérdés

Valami érintőkijelzőset szeretne, ha nem kaphat, akkor összecsukhtót, de azt nagy kijelzővel ám.

Mit ajánlotok?

Karácsonyra veszem.


2009. dec. 8. 19:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%
10 évesnek mi a ráknak telefon? elment az eszed? gondolkozzál már!
2009. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
10 éves kölyöknek vegyél egy olyat amin tudod hívni ha épp nem tudod holvan. Semmi szükság a rongyrázásra
2009. dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%

nem azért akarja neki adni, mert annyira hívni kell, hanem mert a gyerek azt akar karácsonyra, ez jött le nekem.


tleg csak gratulálni tudok, ekkora marhaságot. Mégis mit fog csinálni a telefonnal? Suliba nem viheti be, normális általános iskolákban nem tűrik meg. Feltételezem nem kell egyedül suliba mennie órákon át, hogy mindig tudni kelljen hol van, egyedül sem fog feltételezem elmenni bandázni este, hogy hívni tudd. Max arra lesz neki jó, hogy játszon vele, mutogassa, elhagyhassa, vagy ellopják tőle.


idegesít, amikor egy szülő ennyire nem tud gyereket nevelni.

2009. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Bocsi, de ezzel nyaggat.

A suliban rengeteg fiúnak van mobilja.

2009. dec. 8. 20:08
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne vegyél neki érintőképernyőst mert csak azért akarja mert a "nagyoknak" is az van szoval vegyél neki egy jó kis nokiát. attól függ mennyi a keret
2009. dec. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

és neked az a nevelés, hogy ha nyaggat valamivel akkor megadod neki azonnal?


ha a többi srác pircinggel meg punk séróval mászkál, akkor bele fogsz menni, hogy ő is úgy nézzen ki mert nyaggat vele?

2009. dec. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
vegyél neki samsung corby-t jó kis telefon.
2009. dec. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

Öcsém!!!10 éves gyereknek telefon kell!!!!

És még érintőképernyős!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Úr isten!!!De ha ennyire jól megy akkor én is kérnék egy sony ericsson x1-et!!!!

Am meg vegyél neki,egy alapkészüléket amin hívni tudod ha van valami,aztán elégedjen meg vele!!!

De lehetne neked is eszed,egy kisgyereknek drága telefont??Nem tud rá vigyázni!!!!

2009. dec. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan vegyél neki, csak ne legyen csúcstechnológia.És én meg azt nem értem, hogy lehet egy embert lehülyézni, aki jót akar a fiának, és szerintem nem azért kérdezte, hogy lehülyézzétek... gondolom ti is voltatok gyerekek, és akkor is voltak ,,menő" dolgok, és nektek is biztos voltak hülyeségeitek.
2009. dec. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
egyébként én is a samsung corby mellett állok.. az most divatos(nem tudom, hogy nektek mi számít drágának, de), jobb telefonok közül nem is drága.
2009. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!