Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 12...

Milyen telefont vegyek 12 éves fiamnak?

Figyelt kérdés
max 21000
2011. szept. 14. 11:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
53%
Körül lehet nézni használt mobilosban is, én ott vettem neki egy alap telefont, sms küldésre, hívásra alkalmas, és van benne telefonkönyv. Pár ezer forint volt csupán, a típusát nem tudom, nem néztem, a lényeg az ár és a használhatóság volt.
2011. szept. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Tinker Bell ***** válasza:
60%
Semmiképp sem kirívó, érintőképernyőset! Egy egyszerű, de okos telefont amin van néhány játék és a célnak megfelel. Válassz Nokiát.
2011. szept. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%

Egyszerűt, ami telefonálásra való. [link]

egy ilyen bőven elég egy gyereknek.

2011. szept. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
47%
telenor one touch
2011. szept. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
47%

Ha azt írta, hogy "max 21000", akkor ne írjatok már 2ezer forintos telefont!

Oké, hogy a célnak megfelel, de őszintén melyik gyerek járkálna egy olyannal?!

Akkor inkább ne legyen semmi. :)

20ezerért már lehet venni elég komolyat kártyás csomagban is.

Azt kell eldönteni, hogy melyik szolgáltatónál legyen,

aztán bemenni oda és érdeklődni.

Na meg talán Tőle is meg kellene kérdezni, hogy melyik tetszik neki.

Szerintem amellett, hogy mit tud, elég fontos, hogy hogy néz ki.

2011. szept. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%
Én valami régebbi Nokiát vennék, pl. Nokia 6300
2011. szept. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Tinker Bell ***** válasza:
88%

Az oké, hogy fontos, hogy néz ki, de majd nem ezt mondja az apuka amikor a gyerek úgy jön haza az iskolából, hogy ellopták telefonját!


Nem véletlenül mondtam, hogy egyszerűbb telefont kell venni, ami nem figyelemfelkeltő. Dolgoztam mobilszolgáltatónál és rendszeresen jönnek a szülők letiltani az IMEI számot, mert ellopták a készüléket(megjegyzem egyik sem 10 ezres teló volt).


Ezt kell elsősorban figyelembe venni, aztán jöhetnek az esztétikai kritériumok!


Majd amikor ez elromlik kb. két év múlva akkor már lehet komolyabb telefont venni, mert akkor megy középiskolába és tud rá vigyázni.

2011. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
88%
Egy 12 éves gyereknek marhára nincs szüksége drága, hivalkodó telefonra. Elég bármilyen alapkészülék, ami telefonálásra és sms küldésre való. Lehet, hogy az osztálytársainak okostelefonja van, de kérdezem én, egy kisgyereknek minek? azért, hogy óra közepén netezzen? hát erre aztán nagyon van szüksége. Ismerek 12 évest, akinek iphone lóg a nyakában, mert megtehetik...a szülők meg fizetik a havi több tízezres számlát, mert egész nap netezik, meg letöltöget...egy gyerek játszon a barátaival, és ne telefonon.
2011. szept. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Samsung Monte Silderhez mit szólnátok vagy egy telenor r222?
2011. szept. 14. 13:32
 10/29 anonim ***** válasza:
32%

ezt vedd:


[link]

2011. szept. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!