Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont tudnátok...

Milyen telefont tudnátok ajánlani 60-80ezer forintos kategóriában? Többi lent!

Figyelt kérdés
A telót Június elején tudom megvenni tehát lehet kicsit drágább is hátha addigra lemegy az ára. Ami fontos számomra: Mindenképpen újonnan szeretném venni, design, képernyő jó lenne ha minél nagyobb lenne de nem ez a legfontosabb, RAM nagyon fontos, kijelző nem annyira zavar ha nem a leges legjobb, Applet nem szeretnék venni, egyébként nemhiszem hogy nagyon lehetne ennyiért... keresgéltem de nem találtam igazán jót, hátha ti jobban értetek hozzá és tudtok jót ajánlani.

2014. febr. 13. 17:41
 1/6 Worest ***** válasza:

Sony Xperia SP.

1GB ram van, 4.6" kijelző.

Viszont a kijelző TFT, ami kicsit fakóbb, mint egy Super Amoled, de ez is jól teszi a dolgát.

Ha találsz ennyiért még Samsung Galaxy S3 LTE-t, akkor azt vedd, abban 2GB ram van.

De júniusra a Samsungnak, és a Sonynak is bőven lemegy az ára.

Sok sikert hozzá, ha van még kérdésed, privátba nyugodtan írj.:)

2014. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nexus 4, LG Optimus G

Júniusig talán az Xperia Z is lemegy 80-ra.

2014. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, igen az LG optimus G-t én is éppen most néztem, hát szerintem tökéletes az a telefon, csak azt nem tudom, hogy mennyire új illetve jön-e még rá néhány frissítés... Az SP-vel annyi a bajom hogy haveromnak is az van és nem szertném hogy azt higgye hogy ugyan olyat veszek mint ő :/ egyébként köszi a választ
2014. febr. 13. 18:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Az SP-nél mindenképpen jobb az Optimus G és a Nexus (a Galaxy S3-nál meg pláne).

Ha fontos a támogatottság, akkor a Nexus 4 lenne a jó választás.

2014. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nexus 4
2014. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És esetleg a 4X HD?
2014. febr. 15. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!