Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S III Flappy Bird?

Samsung Galaxy S III Flappy Bird?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy Play áruházon nincsen fent a Flappy Bird. Megnéztem tabletemen is , és ott sem volt fent Playen...

Szóval esetleg letörölték vagy pedig csak nekem nem stimmel valami a telefonommal? De akkor miért nincsen a tableten is?

Előre is köszi a válaszokat.



#telefon #Android #flappbird
2014. febr. 13. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült letölteni.Viszont tesóm másnap már nem tudta pedig ugyan olyan telefonunk van.Tehát nem a tieddel van gond.
2014. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Törölték pár napja mert túl sokan perelték be a fejlesztőt. Már ios-ra sincs.
2014. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jaja,letörölték Playröl(is).Viszont van már rengeteg ehhez hasonló játék pl.:Fatty Bird-én most ezzel tolom.
2014. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem perelték (még) be. Azért törölte, mert "tönkretette a magánéletét". De alternatív helyekről még letölthető.
2014. febr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Esetleg egy olyan alternatív helyet feltudsz fedni nekem? :)
2014. febr. 14. 11:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Innen (is) letölthető: [link]
2014. febr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Jelenlegi rekordom 10 ...

2014. febr. 14. 15:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Toroltek...akinek van ios ja flappy birdel az most sokat keress....ebayen nezetek meg :) egy Iphone 5 with flappy bird 5000$ az alja...(1millio Ft)de van aki tx ennyit ker...es a vicc h veszik is....
2014. febr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
... beteg..
2014. febr. 26. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!