Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 13 éves gyermeknek milyen...

13 éves gyermeknek milyen mobilokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Bővíthető memória.

Bármilyen típus lehet.


2009. dec. 8. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Üdv!



Nokia 6300...


Könnyű kezelni, egyszerű kezelni, bővíthető, és pont 30 ezer forint )


Ja, és a csokibarna színben jól néz ki szerintem )

2009. dec. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Bocs mindenkitől, csak megpróbáltam hátha :)


Egyébként SonyEriccsont javaslok, a Walkman szériából. Könnyen kezelhető, és a használt, de kívülről tökéletes darabokat pedig dobozzal együtt 15-20.000Ft körül adják az aukciós portálokon.

2009. dec. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Olyat, amire JÓ SOK játék fér fel, lehetőleg legyen rajta rádió, kamera is...

Legyen rajta Bluetooth, hogy át tudják tölteni egymásnak a zenéket, képeket...


Az én két gyerekemnek 13 éves korukban vettem a Sony Ericsson F500-as és K500-as (egyiknek ezt, másiknak azt, külsőleg más, de tudásban ugyanolyan) telefonokat és azóta is ezt favorizálják, pedig azóta már kaptak Nokiát, Samsungot is... :D


Erre kb. 80-100 játék fér, igaz "csak" infra van benne, de lehet vele áttölteni, a suliban verhetetlenek voltak ezekkel a telókkal!


Tapasztalatom, hogy a kölkök leginkább játékra használják a mobilt, tehát lehet akármilyen hiperszuper a telefon, ha "csak" 4-5 játék van benne, hamar megunják.


Ha memóriakártyával bővíthető, akkor jó sok zenét lehet feltölteni rá, ezzel is el lesznek egy darabig...

2009. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem Nokia 6500s-em van, szerintem nagyon jó telefon.

3.2 MP kamera, videó, Bluetooth, rádió, MP3, bővithető memória 4 (vagy 8?) GB-ig, könnyen kezelhető menü.

Szerintem jó választás, de az árát őszintén nem tudom. [Ugyanis ajándék volt, és nem is Mo.-n lakok, szóval nem tudom hány Ft. :)]

1 éve van meg, de eddig nem volt vele semmi baj, pedig álmomban párszor le is vertem. :| ;)


15/F

2009. dec. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem sony ericssont, az fiatalosabb, bár nekem a motorola a legszimpatikusabb, a nokiát meg nem szeretem... samsung e250 tökéletes lenne neki
2009. dec. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én pont tegnap vettem magamnak egy Samsung E250 készüléket (most a Photo Hall-nál akciósan 13990 Ft)...


Nekem nagyon jó, harmadik készüléknek vettem, de ez szerintem egy 13 évest nem fog lázba hozni. :-[

(Azért tippelem, mert a gyerekeimnek sem tetszik nagyon.)


Viszont a Sony Ericsson K700i telefonomat szívesen vinnék (ha adnám). :D

Van benne rádió, jó nagy saját memória sok játéknak, bluetooth, infra, rádió, mp3-lejátszó, meg nem is tudom még mennyi minden...


==============


Különben én megkérdezném a gyereket : tuti ő már kinézett magának valami jó telefont és nagyon csalódott lesz, ha nem azt kapja, vagy nem lesz "menő", ami az osztályban annak számít...

2009. dec. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

hat konkretan en nokiat javasolnek ugyanis jo strapabiro foldhozverve is jo birj max.karcolas lesz rajta.Es nem is olyan draga 15000forintoll mar lehet kapni kameras,memoriabovito,infra,boothut es 4megapixeles nokia telefontaz uzletbe es nem hasznalt nekem is olyan van es tok jo ra fer 1000 fenykep es 500 csengohang es 36 jatek.....nekem nagyon bevalt igy ajanlom masnak is .Ezert a te 13 eves lanyodnak is ezt javasolnam nagyon konnyen kezelheto .

amugy ha erdekel van nekem egy elado ugyan ilyen tipusu telefon egy hetet hasznalva 5 ev garanciaval 10000forint.Megkimelt allapotba karcolas nelkul semmi sincs rajta ugy van mint eredeti allapotba

2009. dec. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
05:53-as! 4 megapixeles nincs... 2, 3, 3.1, 3.2, 5, 8, 12
2009. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vodafone 541! Divatos,csinos,érintős,olcsón bővithető bluetooth is van benne,meg accelerométer.Kár hogy csak a vodánál van:( 15000körül volt most ujjonan. [link]
2009. dec. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!