Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szoftverfrissites után meg...

Szoftverfrissites után meg lehet találni a gyári böngésző konyvjelzoit sd kártyán? Galaxy Y

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 02:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. febr. 15. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ettől tartottam. Azokra keresztet vethetek gondolom :-( A szerviz volt olyan rendes, hogy a hangszóró hibás telefonomat minden előzetes bejelentés nélkül és kérés nélkül újra szoftverezte . Kérdeztem miért volt erre szükség. A válasz : "-Csak mert kellett".

Még én szégyelltem magam, hogy meg mertem kérdezni.

2014. febr. 15. 06:18
 3/6 anonim ***** válasza:

amikor beadtad a telefont a szervízbe,akkor ott mindenkivel közlik,hogy minden adat törlődni fog,

(velem is és az előttem lévő ügyféllel is közölte a nő)

-szóval semmi váratlan nem ért tégedet,

2014. febr. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát velem nem közölték! Szó sem volt semmiféle szoftverfrissitesrol NEM azért vittem oda. Erre utólag annyival indokolja hogy "hát csak mert?" Szerintem másnak is kinyílt volna a bicska a zsebében...a pofatlansag határtalan. Gondolom jól lebutitotta azért nem tudta mivel indokolni. Vagy szimplán hecc a garis javításért cserébe. Szívem szerint beperelnem őket a több száz adat miatt ami odalett a barom viselkedésük miatt. Amúgy az egyenlegem is lebeszéltek. Sajnos a sim kártyát benne hagytam.
2014. febr. 15. 17:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt senki sem hibás csak te. Az egyenleged meg nem lebeszélték hanem mikor újra lett rakva a teló alapból aktiválódik a mobilnet és biztos leszívta. Ha megtanultad volna kezelni az okostelód akkor be lett volna kapcsolva minden szinkronizálás és simán vissza töltődött volna.
2014. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A mobilnet nehezen mert sosem használtam le is tiltva a szolgálatonal szinkronizalassal pedig rohadtul nem menni semmire de jó, hogy te nálam is jobban tudod mennyire értek a mobilomhoz.

Szerintem pedig igenis elvárható lenne hogy az ilyesmit előre bejelentse. Remélem nagyobb örömük sose lesz életben mint megszivatni másokat. Kösz a válaszokat.

2014. febr. 16. 01:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!