Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 520, segítség...

Nokia lumia 520, segítség igényeltetik?

Figyelt kérdés

Decemberben vettem a nokia lumia 520-am. Azóta teljesen jól viselkedett, soha nem volt rá panaszom.

De most valamiért a bejövő hívásoknál nem írja ki a nevet. Se a naplóban, sem akkor, amikor maga a hívás történik.

Keresgéltem a beállításoknál, de nem volt eredményes akció.

Van bárkinek valamilyen ötlete vagy megoldása?



2014. febr. 15. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam bármilyen hibára elég az ha kikapcsolom a telefont aztán visszakapcsolom. A rendszer és program frissítéseket leszedted? Ha nem akkor szed le! WIFI mellett, teljesen feltöltött akkuval.

Ha akkor sem javul a helyzet akkor telefon alaphelyzetbe állítása meg kell hogy oldja. Ha az sem, akkor bizony szervíz.

2014. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ, kipróbálom!
2014. febr. 15. 17:51
 3/4 anonim válasza:
Én is pont Ugyanekkor Ugyanilyen telefont vettem nekem nem jelentkezett ilyen probléma nemtudom pontosan de nekem volt egy olyan gondom hogy rossz e mail cimet írtam be a telefon és egyik ismerösöm nem tudom hogy de egy teljes rendszerujrainditást csinált lehet neked is segítene csak elvesznek az adataid a telefonról az a baj azota tökéletes a teló most is arrol írok
2014. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A gond megoldódott, köszönöm a második válaszolónak is a segítséget.
2014. febr. 17. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!