Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki a telefonom,...

Miért írja ki a telefonom, ami STAR 2, hogy a MEMÓRIA MEGTELT, amikor minden adat a memóriakártyán van és a telefon belső memóriája 15MB de ebből is 12MB szabad?

Figyelt kérdés
Állandóan ha megnyitok a Neten több oldalt, akkor nem enged max 3oldalt megnyitni, majd ekkor újra kell indítanom a telefont, és ekkor is csak ismét 3 oldalt enged nézni az Interneten.
2014. febr. 15. 15:45
 1/3 anonim válasza:
Nekem is ilyesmi problémám volt. Csak nekem Nokia c5-03-mal. Nekem azt mondták,hogy a telefont telepítsem újra, Mert a fájl kezelőm nagyon alacsonyan volt........ Bár neked nem tudom ez jó lenne-e mert én eleve nem is tudtam internetezni. Várd meg mások válaszát, remélem ennyivel is tudtam neked segíteni!:)
2014. febr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Saavedro ***** válasza:

Ez fájt...


Nem a belső memóriára gondol a telefon, hanem az OPERÁNS memóriára...!

2014. febr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert a star 2 egy kalap szar.

Ennél nem sok rosszabb telefon van.

2014. febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!