Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Note 2 Giroszkóp gond?

Galaxy Note 2 Giroszkóp gond?

Figyelt kérdés
Van egy Galaxy Note 2-m, és feltettem a 4.3-as rendszert, ez már főzött rom. Nem vagyok újonc romolás terén, szóval tudom, hogy mit csinálok általában.. Viszont eleinte működött a giroszkóp benne, viszont most ahogy használni akartam, nem ment. Be volt kapcsolva. Feltettem egy másik 4.3-at, de azzal sem működik a giroszkóp, most azon gondolkoztam, hogy vagy rendszerileg romlott el, vagy a giroszkóp adta fel. Miután feltettem a másik romot, elfordult még egyszer, aztán vissza már nem, így kikapcsoltam megint. Nem szoktam használni a giroszkópot, de ez zavar most. Mert akkor garanciáztatni kellene.
2014. febr. 16. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
A rom hibája, keress új romot vagy tedd vissz a gyárit.
2014. febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Épp a gyárit töltöm már egy ideje. Visszateszem a régi 4.1.2-t. Aztán azzal akarom tesztelni, és ha jó, úgy hagyom, mert már belefáradtam a romolásokba, és nem sok kedvem van hozzá.. :)
2014. febr. 16. 17:53
 3/7 A kérdező kommentje:

Amúgy nem szoftveres gond. :)

Most tettem fel 1 3+1fájlos romot, és itt sem működik a giro. :)

2014. febr. 16. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:
a gyárit kell mindig visszatölteni és utána rá a többi romot. csak így lehet a legtöbb telefont visszahozni ezekből a bugos állapotokból. bár ha állítólag annyira értesz hozzá akkor ezeket tudnád a különböző fórumokból, akárcsak a nemzetközisekről.
2014. febr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez nem lehet bugos állapot, mivel mikor DN3 volt fent, akkor még működött a giroszkóp, és valahogy akkor romolhatott el, mikor az volt fent. Nem sűrűn használtam. Utána feltettem 1 Xperia-s romot, most 1 magyar független 3+1fájlosat, aztán 1 T-mobile-os 3+1fájlosat. Még mindig nem működik. Az Xperia-témázott romnál egyszer elfordult a kép, aztán úgy maradt, vissza már nem fordult, gondolom akkor még jó volt valamennyire. Viszont a giroszkóp kalibrálás is csak középen van beállva, nem érzékel.

Visszaállítottam, ez a 3+1fájlos rom szokott a Samsungok megmentője lenni, mert ez mindent visszaállít. Nem szoftveres hiba ez valószínűleg.

2014. febr. 16. 22:32
 6/7 anonim ***** válasza:
sajnos a samsung szinte 100%ban gyenge minőségű alkatrészekből gyártja telefonjait, tehát bármi előfordulhat, azért nem azonos minőség mint egy HTC, vagy egy fémházas huawei. garanciás a telefon? sajnos látszani fog hogy volt rajta más rom is. minden samsungnak nyílt a bootloadere látszólag, de van bennük egy kém alkalmazás ami beleégeti az eseményeket a BT feletti kernelbe és látják a szervizben hogy más rom volt rajta, lőttek a garinak. mondjuk ez még mindig emberségesebb megoldást, mint az órákig tört rendszerek és a régi "égetős" rom telepítések ahol nagy eséllyel meghalt a telód ha bármi baj volt közben.
2014. febr. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha az odin számlálón kívül van másik számláló, akkor gondolom a szervizben nem nézik, mivel nem egy ember vitte garanciáztatni a készülékét, és lehet, hogy látják, de akkor nem foglalkoznak vele valószínűleg.
2014. febr. 22. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!