Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Y200 kernel csere...

Huawei Y200 kernel csere ICS_OS_final_05_01_13 miatt?

Figyelt kérdés
Légyszíves segítsetek, hogyan lehet erre a romra olyan kernelt varázsolni amin működik a wifi.Hálás lennék érte ha valaki ezt részletesen leírná nekem!Nagyon sok fórumot olvastam, és végig is csináltam, de csak a Huawei logóig jutott a telefon, és ott megált! S.O.S
2014. febr. 17. 14:01
 1/1 anonim válasza:

Hello, nekem is ilyen problemóm volt, de itt a megoldás:

-Mindenekelőtt MENTÉS!!!!!!!!!!!!!

-ROM ugyebár fönn van,

-töltsd le az unix.oppserverről-------> [link] ( am. Itt nagyon sok egyéb hasznos dolgot találsz) a kernel mappából az 1200Mhz-t

- Másold fel sd-re

-Menj be recoverybe

-Insall zip from sdcard----->choose zip from sdcard------>válaszd ki a kernelt------>yes install-----> miután betöltött, reboot system now


Azért fog műmödni a wifi, mert a ROM-ban egy hibás kernel van, és ez a másik alapvetően hasonló kernel felülírja, és hát olyan mint a ( - + -=+)

Remélem érthető volt. XD

2014. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!