Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti írtok még SMS-t?

Ti írtok még SMS-t?

Figyelt kérdés

Idejét nem tudom mikor írtam utoljára esemest. Minden egyéb módon megy a kommunikáció, csak így nem. Pénzbe kerül, a csomó ingyenes megoldás mellett.


Léci ne csak igen-nem-et írjatok hanem INDOKOLJATOK is!

Kőőőszi!


2014. febr. 17. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, mert az idősebb ismerőseim közül néhánynak nincs internetképes telefonja, továbbá neten sem elérhetőek. (van még ilyen, bizony) igaz lehetne hívni is őket, de egy egy sms is ok néha.
2014. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, mivel nincs mobilnetem.
2014. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen mert fonokom maradi

Es mert a legjobb haveromnak a legbutabb telefonja van a vilagon mert szerinte az is eleg

2014. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, szoktam írni sms-t. Miért is?


Egyrészt azért mert a szüleim vagy az idősebb rokonaim, hozzátartozóim még nem rendelkeznek "okos" telefonnal és valószínűleg nem is fognak, mert nincs rá igényük.

Másrészt a céges telefonomon az sms nekem ingyen van (cégnek van egy nagyon jó flotta szolgáltatása), továbbá a Viber, Skype és hasonlók viszont blokkolva vannak. Nincs Facebook profilom (nem is lesz soha), így azon nem tudok kommunikálni. Egy nagy cég mérnökségén dolgozok, ha valamelyik kollégától szükség van egy fontos adatra, de ő éppen meetingen van és nem nézi az e-mail boxát, akkor rá szoktunk írni egymásra. A főnököt is így lehet a legkönnyebben elérni. Továbbá szinte napi szinten kommunikálunk a német kollégákkal gyakran sms-ben is, akiknél szintén nem divat ez az "okosteló" őrület. Ebből csak mi csinálunk presztízs kérdést. Sokszor mikor jönnek hozzánk vagy mi megyünk hozzájuk, akkor kicsit meglepődünk, hogy az ottani kollégák többsége még monochrome kijelzős telefonnal mászkál. Nekik az üzemidő a fontos, nem a különböző alkalmazások. Holott ők a többszörösét keresik a mi bérünknek és jóval olcsóbbak ott a mobilok. Ők a bérükhöz képest fillérekért beszélnek, nincsenek rászorulva alternatív módszerekre a kommunikációnál.

2014. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó a részletes választ!
2014. febr. 17. 21:25
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaja többieknek is!
2014. febr. 17. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!