Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Írtok tapasztalatokat a...

Írtok tapasztalatokat a Samsung Galaxy S3-ról?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 01:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegnap vettem egy feheret. Elotte htc One X-em volt. Azt kell mondja, ez az elso androidos telefon, ami sehol sem akad/roccen meg gyari rommal. A One X majdnem tokeletes volt ilyen szempontbol, ez viszont 100%-ig siman fut. En eredetileg htc parti vagyok, de ez a telefon nagyon bejott, annak ellenere hogy amig csak kepen volt elegge szidtam a kinezetet. Kezben nagyon kellemes a fogasa es szebb is eloben. Tevedtem amikor leirtam latalanban. Brutalisan gyors, quadrantban kb 1000 pontot vert a One X-emre. Nekem megerte.
2012. jún. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jó telefon. Belegondolok rossz tulajdonságra nem nagyon tudok semmit mondani. Ára azért kicsit lehetne alacsonyabb. Ha mondjuk olyan 150 körül mozogna az ára lehet beszereznék egyet de most még amíg 180-190 addig biztos hogy nem:)
2012. jún. 10. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Angoloknál előfizetéssel 2 éves szerződéssel havi 27 fontért ingyen odaadják.
2012. jún. 10. 10:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem men eri meg az arat.

Nem sokkal jobb a one x nel es 30000 el dragabb.

2012. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked nem er meg 30e kulonbseget, masnak lehet meger.
2012. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!