Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a probléma? Októberben...

Mi a probléma? Októberben kaptam egy HASZNÁLT telefont (Nokia c5-03). Elkezdtem vele az Origon internetezni aminek az lett a vége hogy 0 kb. lett az 'elérhetőség"

Figyelt kérdés

Nem tudtam internetezni, a telefon memória csurig volt merülve. Ezután azt csináltam,hogy a telefont újratelepítettem, és letöltöttem az Opera minit illetve a next-et. Akkor miért van az,hogy se az Origon se az Opera minin nem tudok internetezni?

Illetve ha letöltök egy játékot Pl: Pou. Akkor azt sem indítja el. Már több hozzáférési pontot is ki választottam de semmi..... Nem értem mi a probléma amikor úgy mond " semmi baj" nincs a telefonnal.... Tudnátok erre logikus választ adni?



2014. febr. 17. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ha nem wifiről netezel hanem a saját internet adatforgalmadat használod, akkor valószínüleg elhasználtad az összes adatforgalmat ezért nem tudsz netezni.

A játékokkal meg az lehet a gond, hogy nem mindegyik kompatibilis a Symbian oprendszerrel(azthiszem ez a telefon ezt használja)tehát nem tudod rajta futtatni

2014. febr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!