Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok Hd-ban videót...

Hogyan tudok Hd-ban videót nézni youtube-on?

Figyelt kérdés
Androidos telefonom van, LG Optimus F6, aminek simán kéne vinnie a hd videót, viszont a youtube csak a hq-t engedélyezi, ami azért távolról sem hd.

2014. febr. 17. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel a telefon kijelzője nincs 720p-s, így csak HQ-t engedélyez, ami tényleg nagyon ronda.


De szerencsére mindenre van megoldás, ezt a programot rakd fel:

[link]

2014. febr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy miért. Előző telefonomon,ami egy Nokia Lumia 520 volt engdete, igaz az wp volt. Az a baj ezzel a progival, hogy ehhez root kell, én pedig rootolni nem akarom a telefont.
2014. febr. 17. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor sehogy sem fog HD-ben menni, te tudod mennyire fontos neked.


Én is kipróbáltam ezt az alkalmazást, mert nekem is csak HQ szokott lenni, de nekem az újabb Youtube jobban bejött, meg telefonon amúgy sem nagyon szoktam videót nézni, így töröltem és az eredeti Youtube-ot használom én is.

2014. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyira nem fontos, hogy ki rootoljam. Azért köszi!
2014. febr. 17. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!