Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyik telefont választanát...

Ti melyik telefont választanátok? Samsung Galaxy Ace3 vagy Iphone 4S? Vagy úgyis feltehetném a kérdést hogy android vagy IOS?

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Igazából ez egyénfüggő de ÉN az Androidot támogatnám.
2014. febr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
IOS.
2014. febr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Zakathol ***** válasza:

Lassan 3 éve van androidos készülékem, és az okostelefon-használati szokásaim mostanra tisztultak le rendesen.


Jelenleg várom, hogy megérkezzen az Iphone-om, mivel az android rendszer én úgy ítéltem meg, hogy kevesebbet nyújt felhasználói élmény szinten. Az IOS flottul működik, nincs akadás, nincs bűvészkedés, amire kitalálták arra tökéletesen működik. Persze ez majd most fog kiderülni jobban, ha elkezdem használni, szóval ez még nem tapasztalat.


Az Android sem rossz rendszer, sokat lehet vele szöszölni, de az én, és ismerőseim tapasztalatai alapján lassul, egyre többször fagy, annak ellenére, hogy az Iphone-okhoz hasonló, vagy nagyobb teljesítményű hardvere van az említett telefonoknak.


Persze a mostani választásomban az is közrejátszott, hogy 0 forintért tudtam elhozni a 4s-est, míg a felsőbb kategóriás Androidos telók 70 fölött indulnak.


Az pedig, hogy utána a telefonomat: facebook, twitter, viber, instagram, dropbox, e-mail, és pár NFL/NHL/MLB-s alkalmazással használjam, nyilván nekem nem ér meg 70+ ezret. Nem játszom, nem hekkelem a telefonomat, nem b4szkurálom, csak használom. Erre 0 forintért az Iphone tökéletesen elég nekem.

2014. febr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De az is közre játszik hogy Magyarul mondva Androiddal ha fel van törve azt csinálsz vele amit akarsz! Ha játszani akarsz akkor Androidra ingyen is le tudod szedni a fizetős appokat mint IOS csak akkor ha Jailbrakevel (vagy mi) van, Android jobban testre szabható mint az IOS kevésbé

Magyarul IOS nem nagyon fogsz látni akadást, mint androidon elégé valószínű. Nekem android telefonom van, teljesen meg vagyok vele elégedve. (Nekem egyedül az Iphonokal csak az árával van bajom, amúgy semmi)

2014. febr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Árával?


Van egy 2.5 éves iphone 4S-em. 180-ért vettem akkor. Most el tudnám adni 85ezerért. +30e ráfordításával tudnék venni iphone 5-t. +85e ráfordításával meg 5S-t.


Galaxy S4 ára, amikor kijött, nincs egy éve sem: 160-180e volt. Most 100e körül lehet már kapni.


Tehát melyik készülék a drágább? Szerintem az, amelyik ennyire gyorsan értéktelenedik..

2014. febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
IOS
2014. febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én idáig ios voltam...még a iPhone 3 ota...3,3g,4,4s,5.....


Most vacilaltam h kene valami mas...vettem egy Note e-at iPhone 5s helyet...idaig imadom...mindenbe mas..semmi lag..semmi fagyas...minden fizetos app "ingyenes"...


iPhonal semmi bajom nem volt...untam..:/..csak jot tudok rola mondanni....de az biztos h kamera es tudasba sokkal inkabb ez....(5s is teszteltem mar mert sok mindenkinek van..5c van anyunak..haaat rosszabb mint a sima 5.)

2014. febr. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja es mint veteran iPhonos...nalam az ios 7 is betett...de h eddig nem volt neked akkor nem latod a kulombseget h el b..tak...
2014. febr. 19. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!