Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen térerő erősítőt vegyek?

Zsolt1969 kérdése:

Milyen térerő erősítőt vegyek?

Figyelt kérdés

Valaki tudna segíteni melyen térerő erősítőt érdemes venni? Használ valaki hasonló eszközt?


Köszönöm.


2014. febr. 18. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen "térerőt" akarsz erősíteni?
2014. febr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Mobil térérőt szeretném erősíteni, mert a mobilnettet nem tudom kihasználni lakáson belül, és 2 év hűségem van rajta.

2014. febr. 18. 09:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Beballagsz az operátorhoz és megkérdezed, hogy támogatják e a "home base station" használatát.


Ez egy ip alapú , routerhez hasonló cucc, ami IP keresztül egy kis bázisállomás és mobil lefedettséget biztosít egy piko cellával.


Szerintem Magyarországon még nincs ilyen.

2014. febr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi


home base station cuccról még nem halottam, és nem is találtam infot kugli segítségével. Telefos szolgáltatónál már voltam, és sok segítséget nem igazán kaptam. Ezért döntöttem el hogy magam intézem a dolgokat. Amit én kinéztem erősítőt az "Signal booster vagy Repeater" lenne. Erről az eszközökről szeretnék informálódni. Köszi.

2014. febr. 18. 11:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbálj itt böngészni: [link]
2014. febr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, de nem a google kereséssel kapcsolatba szeretnék érdeklődni, ha nem az eszközzel.
2014. febr. 18. 12:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan eszköz, ami a 3G hálózatot erősítené. Be sem szerezhetsz ilyet, mert a sávot csak a 3G szolgáltatók használhatják.

ha a telefonod 4G-képes, akkor reménykedj benne, hogy hamarosan kiépül a 4G lefedettség.

2014. febr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor ez mi a szösz?


[link]

2014. febr. 18. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!