Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez miért van? Miért van ez?...

Ez miért van? Miért van ez? Meg lehet oldani valamivel?

Figyelt kérdés
Telefonomon nem tetszik a gyári launcher, és töltöttem le a play áruházból másikat. Kiválasztottam alapértelmezettnek, de egy idő után ha meg nyomom a home gombot újra kérdi melyik legyen alapértelmezett. Nagyon idegesít. egyébként alcatel one touch idol 6030x (t-mobilos, egy sim-es)

2014. febr. 18. 17:05
 1/5 A kérdező kommentje:
egyébként ismerősöm lg optimus L7II-én is ugyan ez a probléma.
2014. febr. 18. 17:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha alcateled van akkor a beállításokban valahol át tudsz váltani az alcatel launcherről androidra. Remélem nem mondtam baromságot de Alcatel telóm volt régen és ott lehetett váltani android launcherről alcatel launcherre vagy fordítva.
2014. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ott hol tudom?
2014. febr. 19. 17:21
 4/5 Nyuszicsibe86 válasza:
az a gomb direkt arra valo h a temat egy kattintassal tudjal valtoztatni.nincs ra beallitas h az a hoom screen gombot kikapcsold!
2014. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megszunt ez a jelenseg, amikor a google kereses frissiteset eltavoltitottam, es letiltottam.
2014. febr. 28. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!