Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen keratin oldószert...

Milyen keratin oldószert vegyek kristály keratin leszedéséhez? Házilag valamivel le lehet e oldani?

Figyelt kérdés

2013. márc. 27. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
aceton oldja és alaposan kend be olajjal. ugyanis az olaj is oldja.
2013. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)Milyen olajjal?Az alkohol mentes is oldja?
2013. márc. 27. 21:31
 3/9 anonim ***** válasza:
hajvégápoló olaj, vagy kifésülést segitő termék is jó rá pl gliss kur. Milyen alkohol mentes?
2013. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezek közül egyik sem oldja a kristály keratint,kipróbáltam mindet!De azért köszi:))
2013. márc. 27. 22:46
 5/9 anonim ***** válasza:
az aceton oldja, nekem is leszedte. De lehet venni oldószert is, de nekem aze ceton leszedte simán na meg a gliss kur utána a mhajamon maradt kis darabkákat.
2013. márc. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
61%
Sziasztok!Én fodrász vagyok,a legjobb a HairClub-os keratin oldószer-(Egy fejre egy üvegcse elég,ugy hogy még marad is )-800-1000 Ft között mozog.Rákened a tincsre,kb.10 perc hatoidő után csak lehuzod a pothajat.Nem lesz ragacsolodás!Ezzel dolgozom,és szeretem.Viszont vagy egy másik,házi praktika is az az öblitőszer(Lenort használok)Egyik vendégem csak ezzel kéri leszedni,mert szinte csillogo,és erősebb lesz a haja a két felrakás között is!
2013. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ani07 válasza:
lenor? de azt mégis hogy? ráöntöm a fejemre?:)
2013. júl. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Etil alkohol nem oldja???
2014. jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
HairClub-os nekem nem oldja egyáltalán..
2016. jan. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!