Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok mennyit ér egy...

Mit gondoltok mennyit ér egy samsung galaxy s2 betört képernyővel? Minden más remekül működik rajta.

Figyelt kérdés

2014. febr. 18. 22:25
 1/5 anonim válasza:
Szerintem vidd be egy szervizve, kerdezd meg hogy mennyi lenne a javitasa, vond ki a tervezett arbol es megkapod. Te mennyiert vetted ? Ha pl te 70.000 ft-ert, akkor tegyuk fel h mar egy eves , akkor levonunk belole 5.000 vagy 10.000et, s a javitasi koltseget.
2014. febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Saavedro ***** válasza:

1. A Galaxy S2 karcmentesen 45 körül megy.

2. A javítás nem egy 5-10 ezer forintos tétel.

2014. febr. 19. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az jó lenne, ha egy telefon értéke egy év után 5-10 ezret esne :D

Az egy eléggé öreg telefon a megjelenést tekintve, sebessége manapság átlag aluli, javítása sok, mert Samsung és amoled. Pontosan nem tudom, hülyeséget nem akarok írni, de az biztos, hogy kevesebb, mint ha a hibátlan állapotú árából csak levonnád a javítás árát, mert utána kell járkálni, bonyodalmak, az idő pénz, és mi van, ha van még baja. A vásárlónak semmi garancia nincs rá, hogy csak a kijelző sérült. Én biztos nem venném meg azért, hogy majd megcsináltatom és jó lesz, használt telefonos talán alkatrészként megveszi - jobb esetben - 5 rongyért. Öreg, az értékéhez képest drága a szervíz, ez van.

2014. febr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hétfőn vittem szervízbe. potom 44 ezer forintért csinálnák meg. én másfél éve vettem kártyafüggetlenül 90 ezerért vadonat ujjonnan
2014. febr. 19. 10:46
 5/5 Saavedro ***** válasza:
44ből tudsz venni egy karcmentes Galaxy S2-őt. Ez el is dőlt.
2014. febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!