Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom (telenor one...

A telefonom (telenor one touch 995, egyébként alcatel csak a telenoros változata) nem kapcsol be. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Játszottam egy játékkal, a telefonom akksija szinte le volt teljesen merülve feltettem töltőre, idő után játszottam egy játékkal az akkumlátora szinte teljesen le volt merülve,kikapcsolt, gondoltam semmi gáz újraindítom. Erre csak ennyit csinál folyamatosan: elkezdenek villogni a gombjai rezeg egyet mintha bekapcsolna megmutatja a telenor logót mint minden bekapcsolásnál és elölről kezdi az egész villógós rezgős dolgot.1x már volt szervízben ott az adatlapot cserélték ki azt hiszem. Mi lehet a baja?

2014. febr. 19. 16:31
 1/4 Tengor ***** válasza:

Miért nem olvasod el legalább egyszer, hogy mit írtál?

Töltőre téve sem kapcsol be? A leírásodból úgy tűnik, hogy te a lemerült telefontól várod, hogy bekapcsoljon.

2014. febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazad van elírtam, a töltőre felteszem és úgy csinálja ezt
2014. febr. 19. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia , Bevittem atom hibásan a telóm gariztatni de nem tudták megcsinálni így kaptam egy újat és ez ugyan ezt produkálja túlmerüléskor mint amit leírtál. Ugye ha túlmerül akkor addig villog a kijelző amíg nem lesz benne annyi fesz. amivel már el tudja indítani a droidot. És nálunk nem igazán csinálja ezt hanem amint áramot kap a telefon rögtön akksiról próbál indítani. Nekem az volt a megoldás hogy tölti-tölti és indítás előtt kiszedtem az akkut és így volt benne valamennyi , az akkut félre raktam és másnapra megszívta magát és úgy már elindult töltőről. Másik lehetőség hogy ha van egy ugyan ilyen másik telefon ami jó vagy egy külső töltő akkor azzal feltöltöd és utána figyelsz hogy ne merüljön túl.
2014. febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,már működik :)
2014. febr. 19. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!