Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Express milyen...

Csincso23 kérdése:

Samsung Galaxy Express milyen telefon? Van-e vele bármi olyan probléma, mint a mostani néhány Samsunggal? (lefagy, kikapcsol) Köszönöm előre is a válaszokat.

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Express vélemények! Jók és rosszak!

2014. febr. 19. 17:35
 1/1 Tizibacsi válasza:

Szia!

az első okos telom Samsung galaxy S Plus volt....maga a pokol...

naponta többször lefagyott, magától újra indult...a boot ideje volt hogy 2-3 perc volt...

másfél éc után beadta a kulcsot, még szerencse hogy garis, irány szervíz...1 hét múlva mondták nem lehet megcsinálni kapok másikat...a lényeg hogy Galaxy Express-t kaptam és azóta mintha új dimenziót kapott volna a mobilozás!

gyors, sose fagy , nagyon szépen és erősen szól a füles is és a hangszoró is, könnyenn beállítható...mindenbe csak pozítivan csalódtam... MINDENKINEK AJÁNLOM !!!

először S4 vagy S4 minin gonsolkodtam de most már örülök hogy ez lett belőle a kijelzője is jó nagy 4.5 " ..vegyél nyugodtan ilyet

2014. márc. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!