Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP vagy Samsung...

Sony Xperia SP vagy Samsung Galaxy S4 mini? Leginkább játszani szeretnék rajta.

Figyelt kérdés
Nekem külsőleg és szoftverileg s sony jobban tetszik, meg nagyobb a kijelzője, és még a Benchmarkon is jobb pontokat kapott, de egyesek szerint az s4 mini jobb. Komolyabb játékokat szeretnék játszani rajta.Ha valakinek vannak már tapasztalatai, vagy csak szimplán tud segítséget nyújtani, azoknak válaszát előre is köszönöm.

2014. febr. 19. 17:42
1 2
 1/18 adamka9914 válasza:
Szerintem inkább az s4 minit vedd mert azon superamoled kijelző van a sony-n pedig csak egy fakó TFT,így a s4 minin jobban ki tuddod élvezni a játékokat és sokkal szebb rajta a felbontás ;)
2014. febr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a javaslatoot :).
2014. febr. 19. 17:53
 3/18 anonim ***** válasza:
+ majdnem még egyszer annyi ram.
2014. febr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Egy kicsit utánnanéztem teszteknek, és most egy kicsit inkább az s4 mini mellett vagyok. Valamelyik nap elmegyek kipróbálni a mini-t. Az Sony-t már próbáltam és őszintén nekem nagyon bejött.
2014. febr. 19. 19:09
 5/18 anonim ***** válasza:
12%
Egyik sem rossz, de én az xperiát ajánlom. Az hogy az sp fakó az használat közben alig vehető észre, csak ha egy túlszaturált képernyő mellé rakom, mint egy super amoled. A színeket egyiken sem mondanám tökéletesnek, a samsungé túl élénk. Az egy giga ram bőven elég, a samsung azt a plusz fél gigát bőven fel is emészti, a megmaradt tiszta memória kb ugyanannyi. Játékra a nagy képernyő jobb, az xperia felbontása sokkal jobb kint az s4 minié. Ha jól tudom a sony olcsóbb is, szóval úgy gondolom az jobban megéri. Felteszel rá egy miuit és azzal még 2-3 évig gond nem lesz.
2014. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%
És minden érv félre dobva,hülyeségek kitalélva mert a sony a király...
2014. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Igazából mindegy mert ami egyiken nem indul el az a másikon sem fog illetve ami az egyiken laggol az a másikon is fog.Játékra valóban jobb a nagyobb kijelző de a Super Amoled nagyon sokat dob az élményen.Játékokhoz RAM is kell az S4 minibe több van és sokkal jobban is kezeli azt.(SP-nél nem ritka hogy bezárogatja az appokat meg kilépked magától)Én az S4 minit mondanám.
2014. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, mind hasznos volt, ment a zöld kéz! Az igazság tényleg az, hogy ha x játék az SP-n laggol, akkor az s4 mini-n is. Aztán meg itt vannak a további érvek:

Sony, mert nagyobb a kijelzője, és Samsung, mert szebb...Itt kinek milyen az ízlése, minden azon múlik...én még nem tudnák dönteni, de ha külsőleg nézzük a két telót akkor Sony, de a Samsung se csúnya, na mindegy, nem ezt fogom figyelembe venni...Mégegyszer köszönöm a válaszokat, és még várom a további javaslatokat! :)

2014. febr. 19. 20:57
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem S4 minim van.A legkomolyabb játék amin eddig játszottam rajta az talán a NFS Most Wanted volt és nagyon szépen ment rajt,nem szaggatott.(nem vagyok biztos bent hogy a most wanted volt e de asszem az)Én a minit ajánlom.
2014. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#6 akkor pls olvasd el az első mondatomat...
2014. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!