Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlott a telefon?

Elromlott a telefon?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S2-m van és véletlenül leejtettem még tegnap.Aztán ma beadtam ilyen telefonos üzletbe,hogy csinálják meg.Konkrétan az a baja,hogy amikor bekapcsolom,akkor nem adja be a képet.Sötétség van.De ami ennél is nagyobb gáz,hogy volt rajta egy szex videó amit a netről szedtem le és nem tudtam letörölni mielőtt beadtam volna a szerelőnek.Amúgy a szerelő pedig egy fiatal nő :D ami számomra kínos.Ha megjavítja a telót,akkor szerintetek megfogja találni azt a videót? Holnap délután megyek érte.

2014. febr. 19. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:

a kifejtésnek semmi köze a kérdéshez, tehát a válasz: igen el... de ezt te is tudod és ezért adtad be szerelőhöz, az igazi kérdésed: a nő hülyének fog nézni?

a válasz: nem fogja megtalálni a videódat, mert egyrészt nincs kedve és másrélszt nincs érdeke abban, hogy átkutassa a telefonodat videók és képek után kutatva!

2014. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!