Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom érintőképernyője...

A telefonom érintőképernyője elromlott (beázott a zsebem és azóta nem működik az érintőfelület) Hogyan tudnám esetleg a gépemre másolni azokat a fájlokat amelyekre szükségem van (nem az SD kártyáról, hanem a belső tárhelyről kéne)?

Figyelt kérdés
Ilyenkor már csak a szerviz segíthet, vagy van más megoldás is? (mert ugye az oké hogy bedugom a gépbe az USB-t és a telefonom érzékeli azt, de ahhoz egy olyan opcióra kellene mennem a telefonon belül hogy "csatlakozás" és azt meg ugye nem lehet)

2014. febr. 18. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom szerint a telefont kártyaolvasóként fogja fel a számítógép. Szerintem, kiveszed a memokártyát, és egy másik telóval, vagy kártyaolvasóval símán tudod olvasni. A hibás teló meg cuka,... potty!
2014. febr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De eddig mikor USB-vel csatlakoztattam a géphez akkor 2 mappa jött ki és ez a belső tárhely valamint az SD kártya azaz a memóriakártya..Tehát hiába rakom át egy másik telefonba, akkor sem tudom azokat a fájlokat megnézni amelyek magába a telefonba voltak
2014. febr. 18. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:
A hozzá való pc softwerrel...
2014. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És azt honnan tudom hogy melyik a hozzá illő?
2014. febr. 18. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk milyen telefonod van?
2014. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából ez a régi telóm de Sony Xperia X8
2014. febr. 21. 15:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Pc companion
2014. febr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De ezen a programon belül sem tudom megnyitni a fájlkezelőt mert az állapotsorból kell kiválasztani az USB opciót amit én nem tudok ugye mert nem működik az érintőképernyő
2014. febr. 21. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!