Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z ben víz? Többi lent

Sony xperia z ben víz? Többi lent

Figyelt kérdés
Nos.. Egy alkalommal leejtettem az Xperia Z telefonomat.. És egy kis részt sajnos leütött az aljából,nos. Elmentünk egy hétvégére Wellnesezni,és belevittem a medencébe,nem is gonolkodtam azon hogy esetleg ott beszivároghat a víz. Csináltam pár képet.. És ahogy jövök ki,kiírta a teló hogy SD kártya eltávolítva.. Gondoltam biztos lett vele valami,de ahogy kivettem vizes volt.. Restartoltam telót,akkor már csökkentett üzemmódban indult be,és a kijelző is néha villogott. Még egyszer Restartoltam,akkor pedig be se indult.. na ott hagytam egy fél órát. Utána saját magától Restartolt meg kikapcsolt.. Akkor kiszedtem belőle mindent,Sim kártya,SD-t.. és kinyitogattam a kis ablakokat rajta. Azóta működőképes a teló a kijelzőn van pár fehérebb folt de napról napra tűnnek el. Viszont a lehalkító gombom nem működik. És csökkentett üzemmódban van a teló azóta is. Van arra valami megoldás hogyan tudnám kiszedni csökkentett üzemmódból? Vagy vigyem szervízbe? Van még rá Gari,de gondolom az ilyen jellegű problémát nem javítják Garanciálisan. Köszönöm előre is aki segít,és bocsánat az esetleges helyesírási hibákért.

2014. febr. 20. 08:15
 1/1 Wadmalac ***** válasza:

Hát ez sajnos szervíz lesz.

A garancia erre nem éri.

Ezért mondom mindenkinek, hogy amikor telót vesz, kösse meg hozzá azt a havi ezerpárforintos biztosítást, mert az ment meg ilyenkor az anyagi csődtől.

Ha kötöttél, azzal megjavítják. T-Mobile-nál ez 20.000,- Ft önrészt jelent, ezért az összegért akár cserélik a készüléket.

Ha nincs biztosításod, számíthatsz egy 40-60.000,- Ft költségre.

2014. febr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!