Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilra melyik a legeslegmegbí...

Mobilra melyik a legeslegmegbízhatóbb operációsrendszer?

Figyelt kérdés
Blackberry OS, Android, IOS vagy Windows?

2014. febr. 21. 09:44
1 2
 1/17 Tengor ***** válasza:
59%
Ha okosan használják mindegyik az. Ha válogatás nélkül minden warezolt vackot telepítenek rá akkor egyik sem az.
2014. febr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Android jó ha van alatt gép.

Windows azért jó, mert olcsó. Lásd Nokia lumia 520.

Blackberry meg kiforratlan bár most sokat javult az új verzió megjelenésével.

2014. febr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van

Bár az ios és wp talán annyiból biztosabb hogy ha akarsz se tudsz warezol cuccokkal moddolni a rendszert

Az android meg attól függ hogy milyen hardver van alatta és hogy mennyire terheled..bb-t meg nem osmerem

2014. febr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
A 2. ökörséget írt, szerintem. A legmegbízhatóbb a Symbian, utána a Windows Phone és az Ios versenyben. Az Android biztos utolsó helyen, a BlackBerryt nem ismerem. És ezeket úgy írom, hogy nekem mindig Androidom volt, abszolút pártatlan vagyok.
2014. febr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

"A legmegbízhatóbb a Symbian"


Ezt a Showder klubban hallottad? Az első hozzászólás a helytálló továbbra is.

2014. febr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A 30%-oddal sztem ne oszd az észt! Igaza van az elsőnek, de konkrétabban, mélyebben kifejtve azért lehet ranglistát állítani. És amúgy egy infós mérnök barátom is a Symbiant tartja a legmegbízhatóbbnak és az Androidot a legkevésbé. Megbízhatóságról van szó, nem multimédia alkalmasságról.
2014. febr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Mit kell ezen mélyebben elemezni? Ha normálisan használod, nincs gond egyikkel sem. Ha telerakod mindenféle kétes forrásból származó vacakkal, akkor mind ugyanolyan megbízhatatlan lehet. Az infós barátod meg járjon be többet a suliba.
2014. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Tengor ***** válasza:

Egyrészt lehet, hogy biztonságos a Symbian, de kapni még telefont ezzel az oprendszerrel? Ha igen, akkor tudok vele a világfelé kommunikálni? FB, Gmail, Viper, GPS, anyámtyúkja elérhető rá? Az otthoni mosógép "operációrendszere" is biztonságos, de még sem versenyezhet semelyikkel, amit a kérdező felsorolt.


A másik, hogy mitől biztonságosabb a Symbian? Attól, hogy kevésbé fordítottak figyelmet a feltörésére? Kevésbé használták így nem érte meg a rajta lévő adatokat ellopni, a felhasználóit átvetni, lehúzni? Ettől még nem lesz biztonságosabb.

2014. febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

azt hogy az android csak akkor megbízhatatlan ha kétes forrásokból telepíteszz rá appokat, ezt némiképp és teljes tisztelettel vitatnám...hiszen 3 darab szeretett android mobilom halt meg a kezeim között ugy hogy én csak és kizárólag a google play-t használtam

rendszert sosem buheráltam és max 5 alkalmazást használtam

egyik sem érte meg nálam azt hogy lejárjon a 2 éves hűségidő

mondjuk a rossz tapasztalataim okozója nagy valószínűséggel a samsungjaim voltak így utólag vissza gondolva...na mindegy

a mosógép oprendszerét is vitatnám ha lehet mert a lehető legszegényesebb elektronikával felszerelve majdnem a legdrágább modell is és ha valami baja lesz a programkapcsolónak és ált az hibásodik meg az a mosógép új árának kb 60-70%-át szokta kitenni ugyh nem tartanám olyan megbízhatónak mint a symbiant XD

na de tréfát félretéve amióta wp-t használok még nem csalódtam bennük..nem nagyon használom ki.nem vagyok szoftverfetisiszta de még nem akadt meg és nem is fagyott

állítólag a szifon is ilyen stabil lábakon áll de sokakkal ellentétben ocsmánynak tartom azt a dizájnt amit az apple erőltet..a menü is pocsék szerintem

legalábbis a metro style letisztult ikonjaihoz képest


a blackberryt meg sosem követtem nyomon..

2014. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azért az sem mindegy, hogy gy "húszezres" galaxy miniről van-e szó, esetleg mondjuk s4-ről... 50 ezer jmf alatt nm szabad androidos telefont venni. Az olcsó vackoktól meg nem kell mást várni, persze hogy nem bírják az iramot.
2014. febr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!