Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 30-40ezer Ft körül milyen...

30-40ezer Ft körül milyen okostelefont érdemes venni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 21. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nokia lumia 520/525 620
2014. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Worest ***** válasza:
77%
Nokia Lumia 525, használtan Xperia L.
2014. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A régi buta telefonoknál nincs jobb. Leejtem az emeletről, megtaposom és utána működik tovább.
2014. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Gyenes Tamás Nűnű válasza:

Erre a kérdésre én is kíváncsi vagyok, de nagyon nem mindegy, hogy a 30-40 ezer Ft az a készülék teljese ára, kártyafüggetlenként véve, vagy kártyásan, vagy új előfizetéssel, esetleg egy drágább tarifacsomagra kötött hűséggel.

Simán lehet, hogy ingyen hozod el azt a telefont a szolgáltatótól, ami kártyafüggetlenként 40 ezer-be kerül

2014. febr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Így igaz! A régebbi telimet leejtettem, szóval, baleset, baleset hátán.. Munkám miatt sokat vezettem nőként éjszaka, egyszerűen kellett.

A mostani, -na ez sem 1 szuper, de csak a boltba viszem , és magától kikapcsol.Nem is kell másra..Pedig, már a gyerekek is szupi telikkel járnak..Nem irigység! Ha, van pénz...uccu neki....

2014. febr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 jikanv ***** válasza:
Erdemes vagy nem erdemes ez egy hulye kerdes. Mert mindet erdemes megvenni ha telefonalni akarsz. Vedd alegolcsobb es tudsz vele telfonalni tehat erdemes. Mit gondolsz erdemes gyartani azokat vagy nem? Erdemes akarmit is csinalni?? Milyen szo ez az erdemes?/ Mindig is csodalkoztam az emberek egyugyusegen mikor azt kerdik erdemes vagy sem. Mi az hogy erdemes??
2014. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves jikanv ajánlanám figyelmedbe az általános iskolai szövegértés feladatokat, csak a te kedvedért: ezért az árért melyik telefon nyújtja a legtöbbet, ez lett volna a kérdésem lényege.
2014. márc. 1. 09:43
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Huawei Ascend y300-ra esett végül a választásom.
2014. márc. 1. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!