Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Factory unlockoled iPhonet...

Factory unlockoled iPhonet itthon lehet-e használni?

Figyelt kérdés
A kérdés adott.. magyar t-mobileos sim kártyával tudom használni azt az iphonet amit mondjuk, austinba veszek?

#iPhone #Unlocked #5S #gyárilag független
2014. febr. 21. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

"Factory unlockoled"

FACEPALM, a fordítás már nem megy?? Ha egyszer gyári FÜGGETLEN, akkor szerinted??

2014. febr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Tudod használni.
2014. febr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
nem, nem lehet. Azt csak az iPhone-gyárakban lehet használni
2014. febr. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem értem mire fel kell, eljátszani a fogyatékost.. vagy lehet nem is játszottad. Mindegy is kedves #1 . :)


Azért kérdeztem, mivel annyi hülyeséget mondtak már, hogy amit USA-ban veszel teló abban nincsen sim, hanem CDMA -sok meg nemtudom még mik voltak .. de rendben. :)


Köszönöm a #2 hozzászólónak az értelmes választ. :)

2014. márc. 3. 14:58
 5/5 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok.


"mivel annyi hülyeséget mondtak már, hogy amit USA-ban veszel teló abban nincsen sim, hanem CDMA "


Ez pont nem hülyeség. A régebbi iPhone típusoknak létezik CDMAS verziója és azokban nincs kivehető SIM kártya. Úgy mondanám, hogy a hálózatazonosítást végző modul része a telefonnak. ( Beépített CSIM-je volt ).


A Factory unlocked iPhone a GSM/UTMS/LTE technológiát támogatja és nem a CMDA hálózatot.

2014. márc. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!