Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha vásárolok egy alkalmazást...

Ha vásárolok egy alkalmazást a Google play-en, azt utána bármikor letölthetem onnan?

Figyelt kérdés
Tehát: megveszem,telepítem a mobilomra. Mondjuk,pár hét múlva törlöm. Később vissza akarom rakni.Újra letölthetem,csak már ingyen ?Vagy inkább el kell menteni az "apk" fájlt ?

2014. febr. 23. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég egyszer megvenni, aztán annyiszor telepíted ahányszor akarod és ha több eszközt használsz ugyan azzal a fiókkal akkor azokra is telepítheted nyugodtan.
2014. febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Email címed alapján tudja hogy már megvetted.. ha letörlöd akkor annyit látsz playen hogy "megvásárolva" és bármikor bármelyik eszközre telepítheted.
2014. febr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a programok 99.9% nál úgy van ahogy leírták, de én már találkoztam egy olyan biztonsági mentő/helyreállító prgmal ahol imei alapján vettem meg, elvileg nem vihető nem használható más telefonon.A többi amit megvettem az mind már sokszor újra lett telepítve ingyen.
2014. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem,köszi mindenkinek.
2014. febr. 23. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!