Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül piszok gyorsan a...

Miért merül piszok gyorsan a telefonom? (Sony XPERIA S, bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval. Feltöltöm reggel 90-100%ra. És kb. játszok 30 percet a Head Socerrel és a Hill Climb Racinggel és kb. 20%ot merül. 6 perc alatt, amiből 4 percig le volt kapcsolva a kijelző random nézegettem az akku adatait a beállításokban, és 3%ot merült (21->18). Emlékszem, mikor megvettem a nem mondom el melyik szolgáltatónál, megkérdeztem, hogy ki kell-e sütni, és azt mondták, hogy igen(Ráadásul egy férfi mondta). Viszont én meg (Buta fejjel) miután megcsináltam utána néztem, hogy kell-e, és nem kell, sőt nem is szabad, mert akár az aksi is teljesen elb**zódhat tőle. Ha hála nekik elb**zódott, akkor vissza mehetek reklamálni, hogy "Akkor ezt most hogy a f**zomba gondolták?"? Bár a garancia még meg van rá, de erre is jó a garancia? Tavaly áprilisban vettem a készüléket. Az aksi beépített, tehát sajnos az nem játszik, hogy veszek egy új aksit. Vagy ezt csak bemesélem magamnak, és alapból ilyen gyorsan merül?

2014. febr. 23. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
a kiégetés vidd el oda reklamálj és ha nem hat akkor vágd pofán (csak viccnek mondom) menj el szervízbe ott kicserélik az aksit vagy valamit
2014. febr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerdán lesz egy kis időm. Majd bemegyek, és persze kultúrállam felteszem, hogy ez így most miért.
2014. febr. 23. 18:17
 3/10 A kérdező kommentje:
Kultúráltan*
2014. febr. 23. 18:17
 4/10 anonim ***** válasza:
:) ám szinte mindenki azt mondja égesd ki a boltokban NEM KELL csak valamiért így "hiszik"
2014. febr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez már feltűnt. De nem értem, miért nem néznek utána, vagy valami. Na mindegy...
2014. febr. 23. 18:34
 6/10 Saavedro ***** válasza:
A telefon akksija alapból is gyenge nagyon.
2014. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is tavaly áprilisba vásároltam ugyan ezt a készüléket a Telenornál. Nekem nem mondták hogy kisüssem vagy sem, nem sütöttem ki de az első 2 hónap amire azt mondom hogy jó volt az akku idő vagyis 1 és fél napot kibírt. Utánna hirtelen elkezdett merülni, kb 10 perc netezés wifivel olyan 5% merülés van mikor több. Tehát ha nem sütötted volna ki akkor is ugyan itt lennél. Egyszer leteszteltem folyamatos netezés, egy pici játék, kb 4 és fél óra alatt 4%-ra merült le.
2014. febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha veszel is új aksit akor 2500 mAh-et vegyél bele, kb 5-6 ezer Ft.
2014. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én vennék bele szívesen másmilyen aksit, de beépített. Egy külső aksin meg már gondolkoztam, de amíg nem muszáj, addig nem. És ha másnak is gyorsan merül ez a fajta telefonja, akkor talán nem megyek be reklamálni. Köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 24. 18:02
 10/10 A kérdező kommentje:
Óóh, értem! Ha beviszem, akkor nagyobbat rakjanak bele. Értem. Gondolkoztam már ezen is, de szerintem nem nagyon lehetséges, de majd egyszer utána nézek. Köszi
2014. febr. 24. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!